LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЖИРАФА СО ГЛОДАЛКИ 26ЦМ АМЕК

440 ден

• Глодалка која е спремна да го запознае вашето малечко и да стане негов најдобар пријател.
• Жирафа со впечатливи бои кое овозможува рано учење на боите и подобрување на моторните вештини на вашето дете.
• Овој производ е изработен од висококвалитетен плиш во нежни бебешки бои.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 26x17x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЖИРАФА СО ГЛОДАЛКИ 26ЦМ АМЕК

440 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!