LOCO CROCO

НИЕ СМЕ LOCO CROCO.

ДИМИМА е компанија која повеќе од 20 години го гради и издигнува брендот LOCO CROCO.

Моментално располагаме со 6 продавници во различни делови на Скопје, една продавница во Прилеп и една продавница во Гостивар. Располагаме и со магацин за големопродажба, но ја негуваме и идејата за проширување и во останатите градови надвор од главниот град. Сакаме да бидеме поблиску до секој дом, до секоја детска насмевка.

Нудиме огромен асортиман на производи по прифатливи цени за да им излеземе во пресрет на сите родители кои имаат потреба да најдат се на едно место.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

ПРИСТАПНИ ЦЕНИ

Едноставноста е врвен
софистициран тренд.

Увезуваме и продаваме играчки за секоја возраст. Нудиме огромен избор на трицикли, велосипеди за деца, тротинети, автомобили на акумулатор.

 

УДОБНОСТ

Релаксација и комфор.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

Увезуваме и нудиме облека за секоја детска возраст, постелнини и бебешки креветчиња со висок квалитет.

ПРИДОБИВКИ

Понудата ја шириме во соработка со други познати брендови на нашиот пазар за да опфатиме многу категории на производи неопходни за секоја жена и мајка.

Секоја детска насмевка е наша инспирација и наша поголема добивка…

15 ГОДИНИ ТРАДИЦИЈА

5 ПРОДАВНИЦИ

1000+ ПРОИЗВОДИ

КОШНИЧКА 0