LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА КУКЛА 26ЦМ АМЕК

570 ден

• Меката играчка за гушкање Sugar & Spice е специјално создадена за најмалите бебиња. Изработена е од безопасни материјали без делови кои лесно може да се откачат и кои можат да го загрозат здравјето на вашето дете. Таа е исклучително мека на допир, погодна за гушкање и фаќање со малите бебешки раце. Со текот на времето оваа мека кукла ќе стане неразделна со вашето дете при секоја негова игра, патување и прошетки.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во жолта и розева боја.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 26 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА КУКЛА 26ЦМ АМЕК

570 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!