LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО АНТИКОЛИК ВРЕЌИЧКА АМЕК

1.050 ден

• Играчките отсекогаш биле и ќе бидат најсакани кај вашите најмили.
• Ова мече со антиколик вреќичка на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш. Ова убаво мече чека да го израдува својот нов мал сопственик.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Производот е наменет за бебе од 0 – 10 месеци.
• Торбичката со семките од цреша не се пере. Може да се чисти само со влажна крпа и хипоалергични детергенти. Употребата на торбичката се препорачува за деца над 1 месец.
• Пакувањето на производот не е играчка.
• ВНИМАНИЕ! Секогаш користете го производот под надзор на возрасен.
• Иновативна играчка за бебиња која им помага на родителите полесно да се справат со бебешките колики.
• Играчка специјално дизајнирана за најмалите бебиња, погодна од денот на нивното раѓање. Играчката е дизајнирана да ја намалува и ублажува болката на бебињата предизвикана од бебешките колики.
• Со оваа играчка кај бебето се развиваат моторните вештини, сетилна перцепција и визуелна перцепција.
• Димензии на пакувањето: 18x31x8 cm.
• Димензии на производот: 23x24x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО АНТИКОЛИК ВРЕЌИЧКА АМЕК

1.050 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!