LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕШТАЧКИ БРАДАВИЦИ ФРСТ МОМЕНТ СО КУТИЈА М 20мм НИП

368 ден

• Вештачки брадавци
• Уникатна форма за максимален контакт на кожата меѓу бебето и мајката.
• Екстра тенки за природно чувство.
• Помага при осетливи брадавици
• Помага во хигиената при доење.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕШТАЧКИ БРАДАВИЦИ ФРСТ МОМЕНТ СО КУТИЈА М 20мм НИП

368 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!