LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ СО ПРИРОДНО ВЛАКНО МИНТ КИКАБУ

430 ден

• Интересен дизајн и меки природни влакненца на четката за пријатно чувство, воедно и нежно масирање на главата на вашето бебе.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: четка: 14×7 cm, чешел: 10×7 cm.
• Димензии на пакувањето: 17×21 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ СО ПРИРОДНО ВЛАКНО МИНТ КИКАБУ

430 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!