LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОЖИЧКИ СИЗИ ПЛАВИ КИКАБУ

150 ден

• Ножички изработени од високо квалитетни материјали прилагодени за потребите на вашето бебе.
• Безбеден дизајн на заклучување.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 14x2cm.
• Димензии на пакувањето: 21x16cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОЖИЧКИ СИЗИ ПЛАВИ КИКАБУ

150 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!