LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО ЛОКОМОТИВА

2.890 ден

• Патеки на Thomas & Friends нудат одлично искуство за играње на децата патувајки низ пругите со овие омилени возови.
• Сетот е составен со повеќе од 20 парчиња вклучувајќи ја локомотивата Томас.
• Вагонот Ени и Кларабел се трансформираат и можат да се направат да бидат дел од пругата.
• Има и една мала локомотива Перси која може да се транспортира во локомотивата Томас.
• Овој трансформирачки сет има и кран кој овозможува поместување на пакетите за транспорт, за децата да се почуствуваат како да се во цртаниот филм со нивните омилени возови.
• Оваа играчка ја поттикнува имагинацијата и раскажувањето возбудливи приказни!
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на пакувањето: 42х34х15 cm.
• Димензии на производот: 51х85х29 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО ЛОКОМОТИВА

2.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!