LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОНЧЕ НА БАТЕРИИ

440 ден-20% OFF

• Музичко авионче со светлечки ефекти во различна боја ќе го привлече вниманието на вашето бебе. Универзалната ротација на тркалото му овозможува на сензорот за близина кога ќе допре во нешто да се тргне.
• Производот користи 3×1.5 V AA.
• Димензии на производот: 13x9x14 cm.
• Димензии на пакувањето : 26×15,5×17,5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОНЧЕ НА БАТЕРИИ

440 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!