LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОШ ЗА НА ВРАТА ВО КУТИЈА

450 ден

• Доминирајте во бојата каде и кога сакате со овој сет за кошарка. Вклучува топка, табла, раб, мрежа и стегач за лесно монтирање. • Почестете ги вашите деца со оваа стимулирачка активност во затворен простор. Тоа е забавна и возбудлива кошаркарска игра за семејството и пријателите од сите возрасти и групи на вештини.
• Таблата, обрачот и држачот се направени од исклучително флексибилна пластика што му дава на секој играч автентично кошаркарско искуство.
• Димензии на производот: 36x32x5 cm.
• Димензии на пакувањето: 35×25 cm.

Нема на залиха

SKU: 33807 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОШ ЗА НА ВРАТА ВО КУТИЈА

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!