LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО КРАН

1.790 ден

• Моторизираните патеки на Thomas Track Master нудат одлично искуство за играње на децата, бидејќи локомотивите во комплетот можат сами да патуваат низ системот на патеката.
• Овој фантастичен сет вклучува локомотива Томас и и еден теретен вагон.
• Сетот се состои и од голем кран што децата можат да го користат за пакување на вагонот.
• Со прекинувачот што е пред кранот, возот може да се насочи на вистинското место, а потоа може да се натовари бурето во вагонот и да се пренесе на посакуваната дестинација.
• Покрај кривините, секако има и нерамнини на патеката за да ја направат играта уште повозбудлива.
• Комплетот вклучува дури и мала штала на чиј тобоган може да се тркала бурето пред дигалката Cassia.
• Оваа играчка ја поттикнува имагинацијата и раскажувањето возбудливи приказни!
• Сетот се состои од 15 делови.
• Производот користи 2х1.5V AAA батерии, кои не се вклучени.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 48х60.5х28 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО КРАН

1.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!