LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science Museum Build ‘Machine Engineering’ конструкција на машини(8+)

2.490 ден

• Вклучува Machine Engineering конструкција на машини.
• Добро опремена лабораторија каде што принципите на механиката и инженерството ќе се научат на забавен начин.
• Играта содржи повеќе од 250 компоненти со кои може да се создадат 50 конструкции со зголемена сложеност.
• Можно е дури и да се изградат хеликоптер, моторизиран кран и автомобил кој можат децата да го управуваат.
• Големиот илустриран научен прирачник ќе го води детето низ различните фази на склопување.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 45х31х7 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science Museum Build 'Machine Engineering' конструкција на машини(8+)

2.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!