LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder JCB багер – натоварувач (3+)

1.740 ден

• Багер со механички кран и корпа JCB – MIDI CX се одликува како водечки со златен медал. Тој е мал, агилен и може да биде опремен со класични земјоделски алатки. Тој се користи на големи и мали градилишта и комбинира 3 алатки во едно: мини копач, компактен натоварувач со тркала и компактен трактор. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Тој всушност има целосно функционална и отстранлива предна лопата, како и механички кран исто со отстранлива единица за копање. Двете потпорни ногарки му даваат дополнителна стабилност на багерот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder JCB багер - натоварувач (3+)

1.740 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!