LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЗА СО КОЛИЧКИ

700 ден

• Натерајте го вашето дете да се заљуби во нашата креативна играчка и дозволете му да изгради стаза со своите пријатели за да ја зголеми нивната имагинација.
• Поттикнува дружење, радост, забава со другарчињата.
• Сетот се состои од катна гаража, 4 автомобили и сообраќајни знаци.
• Наменет за деца над 3 години.
• Димензии на пакувањето: 44x35x9 cm.
• Димензии на производот: 70x60x230 cm.

Нема на залиха

33799 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЗА СО КОЛИЧКИ

700 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!