LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Mercedes-Benz Unimog камион за чистење снег (4+)

2.290 ден

• Чистењето на снегот со помош на овој камион MB-Unimog ќе биде една од највозбудливите игри на вашето дете. Уникатноста во деталите и издржливоста на овој камион за чистење на снег е нешто што го инспирираше германскиот производител Bruder да го додаде овој производ како реплика во на својата колекција од играчки, кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот за висококвалитетни играчки. Меките гуми на овој камион за чистење на снег го прави движењето лесно за маневрирање. Контињерот на камионот може да се отвори за да се наполни со сол, а пак вашите малечки ќе можат да ја истураат солта на улиците за пореална и поинтересна игра. Со помош на предната корпа може да се чисти снегот од улиците.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Mercedes-Benz Unimog камион за чистење снег (4+)

2.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!