LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder RAM 2500 возило со фигура полицаец (4+)

3.740 ден

• Време е да ги засилиме полициските сили. Службите за итни случаи сега ќе можат да се движат и во тешко достапниот терен надвор од границите на градот благодарение на овој полициски џип пик-ап 4×4. Полициското возило се заснова на познатиот RAM 2500 џип и се одликува со привлечен и впечатлив дизајн, во боја од типично Американско полициско возило со светлина и звук поставен на покривот. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој модел џип кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналниот џип, оваа играчка има импресивни и иновативни функции затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот. Играчката има кабина за екипаж со четири врати. Сите врати се отворени за да се сместат четири фигури. Овој модел располага со амортизација за способност надвор од патот, воедно може да се управува со помош на вклученото продолжување на воланот. Вклучениот полицаец е одлично опремен и подготвен за голем број потенцијални распоредувања.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
76602505 Категории , Ознака:
Бренд: BRUDER
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder RAM 2500 возило со фигура полицаец (4+)

3.740 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!