LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАР ВОРС ФИГУРИ

890 ден

• Влезете во галактичка акција и авантура со фигурите и возилата на мисијата на Star Wars и протоколите на Bounty Hunter Guild!
• Овие забавни фигури, возила и суштества им овозможуваат на децата да замислат битки полни со акција низ галаксијата „Војна на ѕвездите“. The Child е мистериозен вонземјанин кој го гонат ловци на награди во име на империјалните интереси, употребете ја имагинацијата и спасете го бебето Yoda од противниците.
• Играчките од Star Wars се погодни за момчиња и девојчиња и нудат одличен вовед во галаксијата за возраст +4 години.
• Димензии на пакувањето: 20×20х5 cm.
• Димензии на производот: 17х3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАР ВОРС ФИГУРИ

890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!