LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder трактор Claas Axion 950 (3+)

2.940 ден

Тракторот Claas Axion 950 е најновиот и иновативен модел на трактори. Овој врвен модел се карактеризира со прекрасни амортизери кои се одлично балансирани и покрај неговата тежина е погоден за работа како никогаш досега. Благодарение на уникатноста во деталите и издржливоста на производите кои го посветува германскиот производител Bruder на својата колекција од играчки со децении го прави единствен и незаменлив во повеќе од 70 земји во светот. Кабината се одликува со целосна застакленост за подобра видливост и врати кои лесно се отвораат. Лесното управување ќе го направи овој трактор да биде омилен на вашите ‘мали земјоделци’,а воедно ќе имаат можност да го управуваат овој трактор со дополнителното воланче што се вметнува низ покривот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder трактор Claas Axion 950 (3+)

2.940 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!