LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder MAN TGA камион за отпад (3+)

3.190 ден

• Подарете му го овој прекрасен сет од камион на MAN за отпад и две канти за отпадоци на вашето дете, кое ќе биде дополнување во неговата колекција од играчки. Овој најсовремен камион за отпад од задната страна со помош на механичкиот држач ги крева кантите за отпадоци и ги истура во комората за компресија, кои со помош на двете спирални мелачи го мелат отпадокот, исто како и во реалниот свет. Децата ќе обожаваат да ги празнат малите корпи за отпадоци или контејнери. Уникатноста во деталите и издржливоста на овој камион за отпад е нешто што го инспирираше германскиот производител Bruder да го додаде овој производ како реплика во својата колекција од играчки, кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот за висококвалитетни играчки. Време е да ги научиме вашите деца со помош на овие канти како да го рециклираат ѓубрето, со цел за почиста животна средина.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder MAN TGA камион за отпад (3+)

3.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!