LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР 250МЛ БУВ НИП

550 ден

• Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување.
• Екстра широк отвор за лесно чистење и полнење.
• Удобна форма за лесно држење.
• Цврста градба.
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.
• Безбедна за перење во машина за садови.
• Одговара на сите шишиња со широк отвор од First Moments програмата.
• Вклучен капак за безбедно пренесување и замрзнување.
• Достапно во различни дизајни.
• Дел од All-in-One системот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР 250МЛ БУВ НИП

550 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!