LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО ФРСТ КАП 330МЛ ЗА ЖЕНСКО НИП

316 ден

• Мека непропустлива цуцла направена од силикон.
• Капак со механизам кој не ги испушта течностите.
• Лесен и неуништлив материјал.
• Ергономски облик лесен за држење.
• Голем отвор за лесно полнење и чистење.
• Држач за закачување на ташна или на облека.
• Цуцлата е компатибилна со сите широки шишиња од брендот nip.
• 0% BPA.
• Шишето е наменето за бебиња од 12+ месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО ФРСТ КАП 330МЛ ЗА ЖЕНСКО НИП

316 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!