LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ СТАКЛЕНО 250МЛ СО СИЛИКОН ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, 0-6 МЕСЕЦИ M, НИП

320 ден

• Анатомска обликувана силиконска цуцла
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• ACTIFLEX-систем кој спречува затворање на отворот и се обезбедува рамномерен проток на течности за пиење без често прекинување.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ СТАКЛЕНО 250МЛ СО СИЛИКОН ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, 0-6 МЕСЕЦИ M, НИП

320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!