LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ МАГИЧНА ГРАДИНА ПЛАВА

750 ден

• Ајде да ја оствариме магијата!
• Градина која може да се претвори во вистинско царство, се што е потребно кратка нега на растенијата и многу љубов кон градинарството.
• Производот содржи почва, семиња од растенијата, различни додатоци и алат за работа.
• Вградени батерии кои овозможуваат музички сигнали.
• Димензии на производот: 28x28x10 cm.
• Димензии на пакувањето : 28x28x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ МАГИЧНА ГРАДИНА ПЛАВА

750 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!