LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder багер Schaffer Hoflader 2630 со фигура (4+)

1.940 ден

• Повеќе од 50 години Schäffer развива зглобни натоварувачи за патишта за земјоделско, индустриско уредување и градинарски цели, а со мала имагинација вашето малечко ќе ужива да си игра со овој прекрасен сет. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој врвен модел Schäffer 2630, со новата серија на дополнителни додатоци кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналниот багер, оваа играчка има импресивни и иновативни функции, затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот во производството на ваков тип на производи. Натоварувачот Schäffer е совршено погоден за високи резултати на испорака. Ова клучно и убедливо разноврсно возило кое овозможува успех во земјоделството, се одликува со оперативно централно управување, рачка за товарење, како и корпа кои исто така се ракуваат како оригиналниот багер. Цврстите шипки против превртување ја штитат фигурата во возачкото седиште. Подвижна фигура, како и комплет додатоци, составен од вилушки за полнење и палета ја заокружуваат оваа одлична играчка и овозможуваат многу забава.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder багер Schaffer Hoflader 2630 со фигура (4+)

1.940 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!