LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder приколка кипер (4+)

2.320 ден

• Оваа зелена приколка на кипер Fliegl ќе биде една од омилените додатоци за забава на вашето дете. Никогаш порано не им било овозможено на децата да управуваат со приколка што може толку лесно да се преврти за истовар дури на три страни. Благодарение на уникатноста во деталите и издржливоста на производите кои го посветува германскиот производител Bruder на својата колекција од играчки, произведува и им овозможува на децата едноставна и интересна игра. Предниот дел на приколката има лизгачка контрола за превртување. Ако се помести контролниот диск налево, приколката се свртува налево, а ако го преместите надесно, приколката се свртува надесно. Ако ја поместите рачката во средината, таа дозволува само навртување на приколката наназад. Страничната брава е едноставна за управување како и механизмот за превртување, а и врвовите на приколката исто така може да се отстранат.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder приколка кипер (4+)

2.320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!