LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ АЛАТ СО МАСА

1.400 ден

• Дали вашето дете сака да ви помогне со поправките во вашиот дом или да изградите некои проекти за вашата куќа? Земете ја оваа играчка сет алат. Имате голем избор на алатки. Нема потреба да се грижите, тие се сосема безбедни за играње.
• Димензии на производот: 35x54x28 cm.
• Димензии на пакувањето: 47x54x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ АЛАТ СО МАСА

1.400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!