LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Cat компактен натоварувач (3+)

1.590 ден

• Практичните и разновидни багери со зглобни тркала денес се незаменливи во градежништвото и рударството. Оваа играчка е базирана на оригиналниот модел Cat® 908. Уникатните детали и издржливоста на производот кои го посветува германскиот производител Bruder на својата колекција од играчки со децении го прави единствен и незаменлив во повеќе од 70 земји во светот. Товарна корпа со навалена лопата на багерот е целосно функционална и корпата може да се откачи. Овој багер има доплнителна стандардна кука која се прикачува на задниот дел, на која можат да си прикачат дополнителни додатоци за позабавна игра.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Cat компактен натоварувач (3+)

1.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!