LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПУШКА

300 ден

• Воената пушка е создадена со мали војници на ум. Благодарение на него, вашето дете може да се чувствува како на бојното поле!
• Оружјето може да се користи не само за играње во армијата, туку и како дополнување на карневалската носија.
• Пиштолот, кога ќе се притисне, испушта звуци на пукање и врвот на пушката свети црвено.
• Производот користи 2x AA 1,5 V батерии кои не се вклучени во пакувањео.
• Димензии на производот: 28,5×20,5×4,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 32x22x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПУШКА

300 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!