LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ОЛРАЈТ ТЕМНО СИВО 2020 КИКАБУ

7.190 ден

• Безбедност, удобност, тежина, соодветни материјали. Забавен дизајн за бебето. Сето тоа е она што го барате и што едно седиште за во автомобил треба да го има.
• Наменето за дечиња од самото раѓање до 25 кг.
• За дечиња до 9 кг се поставува во обратен правец од движењето на возилото. За дечиња од 9 до 25 кг се поставува во правец на движење на автомобилот.
• SPS – Sideimpactprotection – систем за странична заштита за поголема безбедност.
• Easy-Fix belt system- лесно поставување на седиштето
• 4 позиции на наслонот за седиштето.
• Многу големо и удобно седиште.
• Многу квалитетен материјал кој не поти, го пропушта воздухот.
• Меко и удобна помошна подлога за помали дечиња.
• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.
• Материјалот се вади и може да се пере.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

Седиште

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ОЛРАЈТ ТЕМНО СИВО 2020 КИКАБУ

7.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!