LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ГАТОР ЦРВЕНО

6.690 ден

• Наменето за дечиња од 0-25 kg. Група I/II/III (0-25кг). Односно во возраст од 0 до 7 години.
• За дечиња до 9 kg. седиштето се поставува во обратен правец од движењето на автомобилот, препорачливо да се користи до 13 kg. максимум.
• За дечиња од 9 kg. до 25 kg. се поставува во правец на движење на автомобилот.
• 3 удобни позиции на седиштето.
• СПС – Систем за странична заштита што обезбедува дополнителна безбедност.
• Големо и удобно седиште со додаток на меко седиште за помали дечиња.
• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.
• Мека перница за поддршка на целото тело.
• Квалитетен мек материјал за поголема удобност на дечињата.
• Сертифицирано по ECE R44/04.
• Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.
• Димензии на производот: 48x66x42 cm.
• Димензии на седишниот дел: 22x54x25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ГАТОР ЦРВЕНО

6.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!