LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ГАТОР ТЕГЕТ

6.690 ден

• Наменето за деца со тежина до 25 kg, групи 0+, I и II.
• Безбесносен систем со 5 точки на поврзување.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.
• 4 позиции за грбчето кои се регулираат со механизам кој се наоѓа на предната страна од седиштето.
• Обезбедуба максимална странична заштита од удар.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Сертифицирано по ECE R44/04.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ГАТОР ТЕГЕТ

6.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!