LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ХУД ПЛАВО 2020 КИКАБУ

5.890 ден

• Наменето за деца од самото раѓање до 25 кg
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Безбедносен појас кој се регулира по висина.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.
• Обезбедува максимална странична заштита од удар.
• Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции.
• Димензија: 45 х 50 х 76 cm.
• Тежина: 7.2 kg.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ХУД ПЛАВО 2020 КИКАБУ

5.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!