LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Cat натоварувач (3+)

1.590 ден

• Багерот Cat® Compact е навистина мултифункционален и споредлив со оргиналниот багер на Cat® благодарение на германскиот производител Bruder. Тие произведуваат веќе со децении играчки инспирирани од оргинални реални производи во секојдневието со сите негови реални детали и карактериситики. Багерот Cat® Compact е за повеќе видови терени, има гумен ланец а издржливоста на производот е неверојатна. Одлично е забавно да се види колку прецизно се движат синџирите додека го движите багерот преку сите типови површини, особено кога играте. Подвижниот кран на багерот Cat® Compact може да се застане на многу позиции и да достигне особено високо ниво благодарение на неговата специјална конструкција.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Cat натоварувач (3+)

1.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!