LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПУШКА ЕПИК

1.400 ден

• Вежбајте ја вашата борбена игра со оваа пушка! Вашето дете може да се впушти во авантура во улогата на херој.
• Производот користи 5×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Со пукање се испукуваат меките сунѓерести стрелки.
• Димензии на производот: 58x25x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 55×20 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПУШКА ЕПИК

1.400 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!