LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КАТНА ГАРАЖА

2.390 ден

• Катната гража на Fisher-Price инспирирана од цртанот Little People за играње ќе им овозможи на вашите малечки да можат да се тркаат и да ги возат колите низ уличките на овој град.
• Овој производ вклучува трансформирачки сет за игра што започнува како хоризонтален пат каде што децата можат да се тркаат со своите колички на патот до пумпата за гас. Потоа тие можат да ги наредат рампите за да создадат вертикална воздушна патека која е висока 86 cm.
• Децата ќе сакаат да ги возат своите возила околу рампата и на земја одново и одново. Сетот Sit ‘N Stand Skyway вклучува и 2 коли со тркала кои ќе ги додадете во колекцијата на вашето дете.
• Димензии на пакувањето: 64х40х15 cm.
• Димензии на производот: 86 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КАТНА ГАРАЖА

2.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!