LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld сет градинар и косилка (4+)

820 ден

• Активностите на градинарите се многу разновидни. Сечење жива ограда и дрвја, грижа за секаков вид на растенија и косење тревници се само некои од задачите што се на располагање. Уникатноста во деталите и издржливоста на производите кои го посветува германскиот производител Bruder на својата колекција од играчки со децении го прави единствен и незаменлив во повеќе од 70 земји во светот.Градинарот е облечен во работна облека со детали како што се зелен комбилизон, работнички чизми и кремава кошула . Фигурата е направена од здрави материјали и е детално изработена, за да може да издржи интензивна игра кај децата. Таа има зглобни движења на раката и нозете, за да може да се движи на различни позиции и да изведува различни дејства. Оваа фигура е идеална за развивање на имагинацијата на децата во игра на улоги, што воедно и помага децата да научат за градинарството. Дополнителните додатоци за позабавна игра кај децата се косилка за трева,на која се отстранува корпата за искосената трева како и во реалниот свет, и двете алатки за градинарство.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld сет градинар и косилка (4+)

820 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!