LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА СТОМАК Л-ХЛ ЦРН

1.350 ден

• Појасот е корсет со кој можете да ја прилагодите затегнатоста со помош на велкро ленти со кои ги поддржувате половината и грбот а воедно не ве ограничуиваат за време на движењето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900205 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ НА СТОМАК Л-ХЛ ЦРН

1.350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!