LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС ЗА ПОДДРШКА НА БРЕМЕНОСТА ХЛ ЦРН

750 ден

• Производ кој ја намалува болката во грбот и овозможува да стоите исправено.
• Со поставување на широката површина на вашата половина, појасот го поддржува враќањето на абдоменот во неговата поранешна форма.
• Овој појас и овозможува удобност и безбедност на мајката додека стои.
• Димензии на производот:
• XL: 43x15x2 cm.

Нема на залиха

900468 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС ЗА ПОДДРШКА НА БРЕМЕНОСТА ХЛ ЦРН

750 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!