LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС АНТИКОЛИК НА ПРЕКЛОП ЦРН

1.050 ден

• Повеќенаменски појас кој му овозможува на вашето бебе мирен и спокоен сон без повреди.
• Вреќичката се загрева и се става во џебот која овозможува ублажување на грчевите.
• Погодно од самото раѓање.
• Димензии на производот: 68×26 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x24x3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС АНТИКОЛИК НА ПРЕКЛОП ЦРН

1.050 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!