LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЈАС ПОТПИРАЧ ЗА СЕДИШТЕ

256 ден

• Кога излегувате со вашето бебе на возење,вашето бебе има тенденција да спие во автомобилот и главата да се ниша лево десно.Овој проблем ќе се реши со појасот потпирач и ќе ја заштити главата со фиксирање за седиштето.Овој појас се фиксира на седиштето и може да се прилагодува.Полнетиот дел е мек и тампониран да им овозможите стабилно возење на децата.
• Димензии на производот: 60×9 cm.
• Димензии на пакувањето: 8x25x5 cm.

Нема на залиха

900096 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЈАС ПОТПИРАЧ ЗА СЕДИШТЕ

256 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!