LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПИШТОЛ ЛЕЏЕНТ МАЛ

350 ден

• Можете да го вклучите борбениот режим, да им дозволите на децата да ја искусат забавата на играта, а истовремено да им дозволите да ја подобрат чувствителноста на реакцијата и да ја негуваат способноста за координација рака-око.
• Има две бои за избор, сина и црвена, можете да изберете според вашите преференции.
• Во овој сет добивате мета, сунѓерести стрелки и пиштол.
• Ова е совршен подарок за децата, особено за момчињата, ќе им се допадне многу. Погоден за 6+ деца.
• Димензии на пакувањето: 26x20x5 cm.
• Димензии на производот: 22×12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
33751 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПИШТОЛ ЛЕЏЕНТ МАЛ

350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!