LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КЕСИ ЗА МЛЕКО ЛАКТИ 25ПАР. КИКАБУ

400 ден

• Обезбедете безбедно складирање и чување на вашето млеко.
• Дизајнирани со отпорност на протекување.
• Интересен дизајн.
• Пакувањето содржи 25 парчиња.
• Капацитет до 250 ml.
• Димензии на производот: 20×10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КЕСИ ЗА МЛЕКО ЛАКТИ 25ПАР. КИКАБУ

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!