LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НЕРФ ПУШКА ФОРТНАЈТ

2.400 ден

• Овој производ ви овозможува да се почуствувате како да сте во вистинска видео игра! Пушката Nerf Fortnite SMG-ZESTY се одликува со отстранливи преден и заден дел кои можете да го приспособите на различни начини. Прикачете ги, откачете ги сe зависи од вас! Додадете ја цевката за таргетирање на далечина!
• Оваа пушка Fortnite SMG-ZESTY доаѓа со клип за 10 стрели и 10 пикада. За да започнете со минирање, репетирајте го клипот на пушката, поместете го лизгачот на празнење и притиснете го чкрапалото за да испукате една стрела.
• Пикадата со пена се одлични за борби во затворени простории и на отворено, а се тестирани и одобрени за перформанси и квалитет.
• Димензии на пакувањето: 55х30х7 cm.
• Димензии на производот: 62х25х6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НЕРФ ПУШКА ФОРТНАЈТ

2.400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!