LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Cat компактен натоварувач со мрежа (3+)

1.240 ден

Багерот CAT® е идеална машина за во градежништво, уредување, земјоделство. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој модел на багер на CAT® кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналниот багер, оваа играчка има импресивни и иновативни функции затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот во производството на ваков тип на производи. Багерот CAT® има функционалнo полнење на коритото. Коритото на багерот може да се крева високо и спушта. Покрај тоа, предното корито се откачува, и на неа може да се додадат бројни земјоделски додатоци, додека меките гуми го прават движењето на овој багер едноставен и практичен за вашите ‘мали работници’. Кабината на багерот е со странични заштитни решетки за поголема безбедност на возачот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Cat компактен натоварувач со мрежа (3+)

1.240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!