LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУКЛИЧКА МЕРИ

380 ден

• Забавна, симпатична, разнобојна кукличка со долга плава коса.
• Израдувајте го вашето девојче со оваа играчка.
• Сетот содржи кукличка, ташна, чешал, срце, меч.
• Димензии на производот: 16×5 cm.
• Димензии на пакувањето: 26x21x6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУКЛИЧКА МЕРИ

380 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!