LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИКА СО ГИТАРА

1.140 ден

• Повторно доживејте неверојатен момент на сцената со куклата Барби „Бруклин“ инспирирана од Барби: Big city Big dreams!
• Кога децата ќе го подигнат микрофонот на куклата Барби до нејзината уста, ќе почне да свири музика, нејзиниот фустан ќе светне и таа ќе пее на една од двете оригинални песни.
• Кога нејзината рака ќе се врати на своето место, музиката ќе продолжи да свири, но куклата Барби нема да престане да пее додека децата повторно не го кренат микрофонот.
• Куклата Барби „Бруклин“ блеска во светкав фустан, ѓердан, чевли и тренди врвна фризура.
• Подготвена да излезе на сцената, оваа кукла Barbie Brooklyn – Big city Big dreams ја прави одличен подарок за деца од 3 до 7 години, особено за оние кои сакаат пеење и музичка забава.
• Димензии на производот: 30х7х3 cm.
• Димензии на пакувањето: 30х21х7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
7660036 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИКА СО ГИТАРА

1.140 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!