LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДНОРОГ МУЗИЧКИ СО СВЕТЛЕЧКИ РОГ БЕЛ

1.050 ден

• Овој еднорог на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Овој убав еднорог чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Еднорог со музички и светлосни ефекти.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 20x30x12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
88108261 Категории: , Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

еднорог

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДНОРОГ МУЗИЧКИ СО СВЕТЛЕЧКИ РОГ БЕЛ

1.050 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!