LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КЕТ БОЈ АВТОМОБИЛ

1.290 ден

• Автомобилот PJ Masks Glow & Go Cat-Car кој нуди забава кај дечињата со омилените ликови од цртаните филмови е подготвено да оди „во ноќта за да го спаси денот“ со неверојатни ефекти на осветлување и ексклузивна проѕирна акциона фигура на Catboy!
• Прекрасните светлосни ефекти кои се активираат со копчиња и проѕирното тело на возилото го прават дополнително забавно за децата од предучилишна возраст да рекреираат сцени од хит шоуто на Disney Junior.
• Оваа прекрасна играчка за автомобили Catboy вклучува специјална проѕирна акциона фигура на Catboy која може да седи во пилотската кабина на возилото.
• Комплетот за возила и фигури Glow & Go Cat-Car е одличен подарок за деца од предучилишна возраст од 3 години па нагоре кои ги сакаат авантурите на Catboy.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 25x28x8 cm.
• Димензии на производот: 23x13x4 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КЕТ БОЈ АВТОМОБИЛ

1.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!