LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЏИП ЗА ДАЛЕЧИНСКО

1.400 ден

• Џип спремен за секаков вид на терен и брзина кое го одзема вниманието на секое дете.
• Овој Џип Cross Country има часовник за контролирање кој е лесен и практичен за управување.
• Подгответе се за возбудлива авантура и лудо возење со овој Џип Cross Country.
• Производот користи 1×3.7V батерија која е вклучена во пакувањето.
• Димензии на производот: 16х13х10 cm.
• Димензии на пакувањето: 23х13х14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЏИП ЗА ДАЛЕЧИНСКО

1.400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!