LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ДИНОСАУРУСИ

2.190 ден

• Подгответе се за возбудлива акција и авантура со овој сет на Jurassic World Battle Arena Playset! Овој произовод доаѓа со 6 мини фигури на диносауруси и 2 фрлачи на дискови и механизам за играње во повеќе фази за прогласување на јасен победник.
• Со ракетните фрлачи, играчите пукаат со диносаурусите едни кон други!
• Откако ќе срушат 2 ѕида, се појавува одбранбен ѕид кој го блокира противникот!
• Сите делови и акционите фигури се дизајнирани според филмот Jurassic World за совршена и реалистична игра за љубителите на диносауруси.
• Димензии на пакувањето: 43х22х10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ДИНОСАУРУСИ

2.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!